за Olansi

Кои сме ние

                                         OLANSI во Кина

А професионални MANUFACUTURER НА Прочистувач на воздух, автомобил прочистува воздухот, водата прочистува, вода диспензерот, водород ВОДА MAKER54

Ние се фокусира на потребите на пазарот продолжи да иновираат, и тесна соработка со партнери да се слуша гласот на корисникот.

Во прочистување на вода од чешма третман овозможува на повеќето конкурентни решенија и услуги. Ние имаме силно чувство на одговорност за квалитет на производот.

планирање на производот мора да биде врз основа на задоволството на корисникот, корисникот треба како водич, за да најдете повеќе технички можности.

Со предностите на развојот на технологијата за заштита на животната средина работи на развој на производот, да се создаде максимална вредност за клиентите.

Во моментов, производи и решенија Olansi е се применуваат на речиси 20 земји и региони низ целиот свет.

55

Зошто може да стане водечки бренд во Кина

 

 

56

 

Во изминатите пет години, Olansi иновирана технологија за прочистување на вода опрема,

резервни без напор да се обезбеди безгрижно квалитет

 

57

Преку години напори, Olansi е сега со голема репутација.

Ние му беше доделена за "Кина Квалитет Мајлс", "Кинески познатиот бренд за квалитет на производи", "ААА одделение кредитна квалитетот на претпријатија", "Кина десет илјади смирено пиење провајдер вода инженеринг услуга", "Кина Задолжителен за сертификација 3C", "ISO9001 : 2008 меѓународните систем за квалитет ", и многу други чест.

Исто така, Olansi производи излез добар квалитет на домашните и на странските пазари. Сите тие се еколошки домакинство, која го носи нашиот живот со безброј бенефиции.

1

 

 

претпријатие вредности

 

Култура изградба, здравствени проблеми развој е многу увоз за Olansi.

Ние ги охрабруваме секој OLANSI вработени и клиенти, добавувачи, колеги да комуницираат и да соработуваат добро.

Ние се создаде удобно, еднаквост и почитува работата на животната средина за нашите вработени, создавање на високо квалитетни производи и услуги за нашите клиенти. Ние ќе направи незапирливата напори за заштита на животната средина на општеството.

Ние ќе продолжиме да се стремиме кон совршеност, да се движат кон својата цел поголема.

59

доверба

Ние никогаш не се признае поразот духовен став и ги надминува сите тешкотии и пречки. Ние ги охрабруваме вработените да ги покажат своите таленти, да продолжат да се посветам на нивната само-признание, веруваат дека може да се направи најдобро категорија, која е најнапредна во индустријата.

Искреност

Ние придаваат значење на кредит, обука и културен интегритет на вработените. Ние не живееме до довербата на нашите клиенти, непристрасен, транспарентен, слободна конкуренција и фер трговија.

Грижа

Со добра намера, се фокусира на производство на еколошки домашни апарати, посветеност за унапредување на причината за развој на татковината и да се подобри квалитетот на водата. Грижете се за услуги на клиентите, трпеливо да ги слушаат, ги разбираат нивните потреби, да им обезбеди точни квалитет на производи и услуги, како и на додадена вредност решенија.

иновации

Моќта на креирање е бесконечна, иновативни е првото јавно претпријатие продуктивноста. Olansi сакате да даде пример за индустријата, се бара на вработените да продолжи со производство на подобар производ и подобро да ги задоволат потребите на клиентите, развој на генијален нова кариера, напорите шминка за напредокот на светот.